Reference

Objednat se

Aktuality

Upozornění:

V týdnech od 22.7.2024 do 2.8.2024 neprovedeme Interní vyšetření a zátěžové testy z důvodu čerpání dovolené. Prosíme o dřívější zajištění léků !!!

Pohodové svátky vánoční,

v novém roce hlavně zdraví, štěstí a mnoho osobních i sportovních úspěchů. Kolektiv zaměstnanců Sportovní medicíny.

Nově možnost vyšetření v Olomouci

Od 30.9.2022 do konce roku provádíme v pátky vyšetření tělovýchovným lékařem v naší olomoucké pobočce v Aplikačním centru BALUO.

Partneři

SPADIA LAB - moderní diagnostická laboratoř

SPADIA LAB je moderní diagnostická laboratoř, která prostřednictvím svého profesionálního týmu poskytuje nejlepší laboratorní servis, informace a edukaci zejména pro praktické lékaře a odborné specialisty. SPADIA LAB je Vaše jistota v laboratoři.

FYZIOFIT professional s.r.o.

FYZIOFIT professional s.r.o. je moderní společnost působící v oblasti sportu, sportovní medicíny a zdravého životního stylu. Poskytujeme odborné vedení sportovních aktivit na základě nejnovějších poznatků z oblasti fyzioterapie, ortopedie a dalších oborů.

Společnost D-LINE fit

Společnost D-LINE fit sestavuje na základě zjištěných měření jídelní plány přímo na míru klienta – optimální poměr živin (až 40 % onemocnění vzniká špatnou životosprávou).

Ordinace.cz odborný magazín o zdraví

Ordinace.cz je odborný magazín o zdraví, nemocech, vyšetřeních a souvisejících tématech věnovaných lidem, kteří se aktivně starají o své zdraví nebo zdraví svých blízkých.

Osobní trenér Ostrava

Osobní trenér Ostrava je projekt skupiny osobních trenérů s mnohaletou praxí, kteří se na oblast fitness dívají trošku jinak, než je zvykem. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a našim cílem je, nabídnout mu právě takové služby, jaké potřebuje.

BUDUFit Club

BUDUFitClub se snaží zapojit pohyb do běžného života každého z nás. Svým klientům nabízí profesionální a přátelský přístup, moderně vybavené fitness a skupinové lekce pod vedením těch nejlepších instruktorů.

profesionální cyklista Luboš Pelánek

Luhačovický profesionální cyklista Luboš Pelánek využívá služeb a zkušeností odborníků z naší Kliniky!“

Team Czech Sport Group

Team Czech Sport Group se specializuje na segment extrémních, profesionálních, amatérských, ale i rekreačních sportovců, kterým zabezpečujeme nadstandardní podporu 24 hodin denně, 365 dní v roce, po celém světě.

Unikátní systém redukce hmotnosti

Unikátní systém redukce hmotnosti, jehož jedinečnost spočívá v propojení 4 prvků, kterými jsou praktičtí lékaři z Mojí Ambulance, odborníci z Univerzity Palackého, vyškolení konzultanti a unikátní bodová metoda.

MUDr. Petr Vávra, Ph.D.

MUDr. Petr Vávra, Ph.D. – Koloproktologická ambulance zaměřená na léčbu hemoroidů, krvácení z konečníku, análních trhlin, polypů střeva apod. Ambulance je zaměřená na miniinvazivní výkony a nabízí možnosti komplexní léčby hemoroidů.

Proč navštěvují špičkoví sportovci  Kliniku sportovní medicíny?

Pacient 22 let, atlet, bez potíží

Diagnóza: defekt septa síní
V případě neřešení defektu by došlo postupně k přetížení srdce s vysokým rizikem náhlé smrti...