Reference

Objednat se

Aktuality

Upozornění:

V týdnu od 24.7.2023 do 28.7.2023 neprovedeme Interní vyšetření a zátěžové testy z důvodu čerpání dovolené. Prosíme o dřívější zajištění léků !!!

Pohodové svátky vánoční,

v novém roce hlavně zdraví, štěstí a mnoho osobních i sportovních úspěchů. Kolektiv zaměstnanců Sportovní medicíny.

Nově možnost vyšetření v Olomouci

Od 30.9.2022 do konce roku provádíme v pátky vyšetření tělovýchovným lékařem v naší olomoucké pobočce v Aplikačním centru BALUO.

Partneři

SPADIA LAB - moderní diagnostická laboratoř

SPADIA LAB je moderní diagnostická laboratoř, která prostřednictvím svého profesionálního týmu poskytuje nejlepší laboratorní servis, informace a edukaci zejména pro praktické lékaře a odborné specialisty. SPADIA LAB je Vaše jistota v laboratoři.

FYZIOFIT professional s.r.o.

FYZIOFIT professional s.r.o. je moderní společnost působící v oblasti sportu, sportovní medicíny a zdravého životního stylu. Poskytujeme odborné vedení sportovních aktivit na základě nejnovějších poznatků z oblasti fyzioterapie, ortopedie a dalších oborů.

Společnost D-LINE fit

Společnost D-LINE fit sestavuje na základě zjištěných měření jídelní plány přímo na míru klienta – optimální poměr živin (až 40 % onemocnění vzniká špatnou životosprávou).

Ordinace.cz odborný magazín o zdraví

Ordinace.cz je odborný magazín o zdraví, nemocech, vyšetřeních a souvisejících tématech věnovaných lidem, kteří se aktivně starají o své zdraví nebo zdraví svých blízkých.

Osobní trenér Ostrava

Osobní trenér Ostrava je projekt skupiny osobních trenérů s mnohaletou praxí, kteří se na oblast fitness dívají trošku jinak, než je zvykem. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a našim cílem je, nabídnout mu právě takové služby, jaké potřebuje.

BUDUFit Club

BUDUFitClub se snaží zapojit pohyb do běžného života každého z nás. Svým klientům nabízí profesionální a přátelský přístup, moderně vybavené fitness a skupinové lekce pod vedením těch nejlepších instruktorů.

profesionální cyklista Luboš Pelánek

Luhačovický profesionální cyklista Luboš Pelánek využívá služeb a zkušeností odborníků z naší Kliniky!“

Team Czech Sport Group

Team Czech Sport Group se specializuje na segment extrémních, profesionálních, amatérských, ale i rekreačních sportovců, kterým zabezpečujeme nadstandardní podporu 24 hodin denně, 365 dní v roce, po celém světě.

Unikátní systém redukce hmotnosti

Unikátní systém redukce hmotnosti, jehož jedinečnost spočívá v propojení 4 prvků, kterými jsou praktičtí lékaři z Mojí Ambulance, odborníci z Univerzity Palackého, vyškolení konzultanti a unikátní bodová metoda.

MUDr. Petr Vávra, Ph.D.

MUDr. Petr Vávra, Ph.D. – Koloproktologická ambulance zaměřená na léčbu hemoroidů, krvácení z konečníku, análních trhlin, polypů střeva apod. Ambulance je zaměřená na miniinvazivní výkony a nabízí možnosti komplexní léčby hemoroidů.

Proč navštěvují špičkoví sportovci  Kliniku sportovní medicíny?

Fotbalista, 33 let

Po týdnu, kdy byl slabý, unavený, ale bez teplot odehrál fotbalový zápas, kdy musel ve 20. minutě střídat pro vyčerpání, dušnost, mdloby...