Reference

Objednat se

Aktuality

Upozornění:

V týdnu od 24.7.2023 do 28.7.2023 neprovedeme Interní vyšetření a zátěžové testy z důvodu čerpání dovolené. Prosíme o dřívější zajištění léků !!!

Pohodové svátky vánoční,

v novém roce hlavně zdraví, štěstí a mnoho osobních i sportovních úspěchů. Kolektiv zaměstnanců Sportovní medicíny.

Nově možnost vyšetření v Olomouci

Od 30.9.2022 do konce roku provádíme v pátky vyšetření tělovýchovným lékařem v naší olomoucké pobočce v Aplikačním centru BALUO.

Naši klienti

HC Vítkovice Ridera

Extraligový hokejový klub. Poprvé se hrál pravý kanadský hokej s pukem na Ostravsku v roce 1927, alespoň tak o tom hovoří anály oddaného hokejového i fotbalového funkcionáře Štěpána Janči. Prvními kluby hokejovými byly ty, které provozovaly především kopanou – SK Moravská Ostrava a SK Slovan Moravská Ostrava.

HC Oceláři Třinec

Extraligový hokejový klub. Vznik klubu se datuje do období, kdy československá reprezentace začala dosahovat svých prvních úspěchů. Právě v roce jeho založení – 1929, si reprezentace vybojovala na již 14. kontinentálním šampionátu titul mistra Evropy.

FC Hlučín

Druholigový fotbalový klub. Největším úspěchem fotbalového klubu FC Hlučín byl postup do II. nejvyšší soutěže v ČR v ročníku 2005/2006 v kterém se umístili na 10. místě. Dalším úspěchem je velice dobrá práce s mládeží v Hlučíně. Mládež FC Hlučín je na té nejvyšší úrovni co se týká tréninků a trenérů.

SPORTOVNÍ GYMNÁZIUM OSTRAVA

Sportovní gymnázium Ostrava – tvoří součást systému péče o talentovanou mládež. Patří do soustavy speciálních škol v hlavních regionech ČR.

CISO

Centrum individuálních sportů Ostrava zahájilo oficiálně svou činnost 1. 9. 2005. Realizátorem tohoto projektu je občanské sdružení jako asociace subjektů působících v oblasti sportu.

Atletika Poruba

Atletický klub ATLETIKA PORUBA o.s. byl založen v roce 2007, ale ve své činnosti plynule navázal na atletický oddíl TJ VOKD Poruba. Ten vznikl v květnu roku 1973 z důvodu rozšíření členské základny atletů v Ostravě.

Proč navštěvují špičkoví sportovci  Kliniku sportovní medicíny?

Pacient 22 let, atlet, bez potíží

Diagnóza: defekt septa síní
V případě neřešení defektu by došlo postupně k přetížení srdce s vysokým rizikem náhlé smrti...