Reference

Objednat se

Aktuality

Upozornění:

V týdnech od 22.7.2024 do 2.8.2024 neprovedeme Interní vyšetření a zátěžové testy z důvodu čerpání dovolené. Prosíme o dřívější zajištění léků !!!

Pohodové svátky vánoční,

v novém roce hlavně zdraví, štěstí a mnoho osobních i sportovních úspěchů. Kolektiv zaměstnanců Sportovní medicíny.

Nově možnost vyšetření v Olomouci

Od 30.9.2022 do konce roku provádíme v pátky vyšetření tělovýchovným lékařem v naší olomoucké pobočce v Aplikačním centru BALUO.

Naši klienti

HC Vítkovice Ridera

Extraligový hokejový klub. Poprvé se hrál pravý kanadský hokej s pukem na Ostravsku v roce 1927, alespoň tak o tom hovoří anály oddaného hokejového i fotbalového funkcionáře Štěpána Janči. Prvními kluby hokejovými byly ty, které provozovaly především kopanou – SK Moravská Ostrava a SK Slovan Moravská Ostrava.

HC Oceláři Třinec

Extraligový hokejový klub. Vznik klubu se datuje do období, kdy československá reprezentace začala dosahovat svých prvních úspěchů. Právě v roce jeho založení – 1929, si reprezentace vybojovala na již 14. kontinentálním šampionátu titul mistra Evropy.

FC Hlučín

Druholigový fotbalový klub. Největším úspěchem fotbalového klubu FC Hlučín byl postup do II. nejvyšší soutěže v ČR v ročníku 2005/2006 v kterém se umístili na 10. místě. Dalším úspěchem je velice dobrá práce s mládeží v Hlučíně. Mládež FC Hlučín je na té nejvyšší úrovni co se týká tréninků a trenérů.

SPORTOVNÍ GYMNÁZIUM OSTRAVA

Sportovní gymnázium Ostrava – tvoří součást systému péče o talentovanou mládež. Patří do soustavy speciálních škol v hlavních regionech ČR.

CISO

Centrum individuálních sportů Ostrava zahájilo oficiálně svou činnost 1. 9. 2005. Realizátorem tohoto projektu je občanské sdružení jako asociace subjektů působících v oblasti sportu.

Atletika Poruba

Atletický klub ATLETIKA PORUBA o.s. byl založen v roce 2007, ale ve své činnosti plynule navázal na atletický oddíl TJ VOKD Poruba. Ten vznikl v květnu roku 1973 z důvodu rozšíření členské základny atletů v Ostravě.

Proč navštěvují špičkoví sportovci  Kliniku sportovní medicíny?

Fotbalista, 33 let

Po týdnu, kdy byl slabý, unavený, ale bez teplot odehrál fotbalový zápas, kdy musel ve 20. minutě střídat pro vyčerpání, dušnost, mdloby...